03131, м. Київ, Столичне шосе, буд. 103, корп. 1, 13 пов., оф. 1304
+38 /067/ 552 22 24
Пн-Пт 9:00-18:00
ПОШУК НАЙБЛИЖЧОЇ КАСИ

«ПОСТ ФІНАНС» запровадила послугу грошового переказу «Безготівковий Плюс»

Компанія «ПОСТ ФІНАНС» запровадила послугу «Безготівковий Плюс», що полягає у прийманні платежів від фізичних осіб на користь юридичних осіб. Послуга орієнтована переважно на інтернет-магазини та надається через окрему мережу кас, які «ПОСТ ФІНАНС» встановлює у приміщеннях клієнтів і точках видачі товару (до цього каси розташовувалися тільки в мережі відділень «Нова пошта»). Перша з кас, які «ПОСТ ФІНАНС» встановлює «під ключ», вже працює з листопада цього року в центрі обслуговування клієнтів LeBoutique у Києві.

Раніше клієнти-юридичні особи самостійно створювали експрес-накладні на доставку замовлень, приймали від покупців готівку, несли відповідальність за касову дисципліну і витрати на інкасацію. «Безготівковий Плюс» це докорінно змінює.

Головна перевага послуги для юридичних осіб у тому, що всю цю відповідальність бере на себе «ПОСТ ФІНАНС». До обов’язків компанії входитиме відповідальність за облаштування касового вузла, забезпечення касової дисципліни, дотримання законодавства України, у т.ч. щодо операцій через РРО з наданням клієнту-фізичній особі фіскального чеку, а також безпека проведення платежів. Щоб почати користуватися послугою та облаштувати в себе касу «ПОСТ ФІНАНС», клієнту необхідно укласти з компанією договір.

Водночас фізичні особи, що здійснюють самовивіз товару з точки інтернет-магазину, також отримують низку переваг. Послуга зручна і проста – здійснити платіж можна на території юридичної особи (скажімо, при отриманні товару з інтернет-магазину). При цьому не потрібно мати при собі його реквізити, адже оплата відбудеться на підставі виданого ним бланку замовлення. Швидко розрахуватися в такій касі можна за допомогою банківської платіжної картки. У фізичних осіб також залишається можливість оплатити замовлення в будь-якій з понад 6600 точок «FORPOST» у понад 2300 відділеннях «Нова пошта».

«Завдяки «Безготівковий Плюс» гравці ринку e-commerce зможуть полегшити бізнес-процеси і зняти з себе велику частину відповідальності, пов’язаної з прийманням платежів. Її натомість візьмемо на себе ми, а клієнти зможуть зосередитися на основній послузі – реалізації товарів, а також розвитку бізнесу», – прокоментував директор «ПОСТ ФІНАНС» Андрій Кривошапко.

*згідно з чинним законодавством України, аби здійснити переказ на суму понад 14 999,99 грн. або повернути переказ, клієнт-відправник повинен надати паспорт громадянина України (або інший документ, згідно із переліком Умов надання послуг ТОВ «ПОСТ ФІНАНС»).

Довідка
*«ПОСТ ФІНАНС» – компанія, яка працює на ринку фінансових послуг з 2012 року і входить до групи «Нова пошта».
У мережі відділень «Нова пошта» працює понад 6600 точок «ПОСТ ФІНАНС», в яких можна оформити і отримати грошовий переказ

За додатковою інформацією звертайтеся:
прес-секретар Групи компаній «Нова пошта»
Тетяна Потапова
Тел: (067) 505 20 66
E-mail: Potapova.t@novaposhta.ua