03131, м. Київ, Столичне шосе, буд. 103, корп. 1, 13 пов., оф. 1304
+38 /067/ 552 22 24
Пн-Пт 9:00-18:00
ПОШУК НАЙБЛИЖЧОЇ КАСИ

Платіжна система Forpost змінила назву на NovaPay та отримала статус міжнародної

 

Національний банк України прийняв рішення про узгодження змін до правил внутрішньодержавної платіжної системи FORPOST, що, з-поміж іншого, передбачають зміну статусу та найменування платіжної системи з внутрішньодержавної платіжної системи FORPOST на міжнародну платіжну систему NovaPay.

Міжнародна платіжна система NovaPay стала одинадцятою міжнародною платіжною системою на ринку України, платіжною організацією якої є резидент. Регулятор також вніс відомості про нову міжнародну платіжну систему в Реєстр платіжних систем.

Нагадаємо, що фінансовий сервіс NovaPay (ТОВ «ПОСТ ФІНАНС») входить до групи «Нова Пошта» та з 2014 року успішно працює на ринку України. В кінці 2019 року компанія провела ребрендинг і тепер працює під публічним брендом NovaPay. Раніше вона була відома як Forpost.

NovaPay пропонує фізичними особам і бізнесу широкий спектр фінансових інструментів і продуктів онлайн та офлайн формату. Ефективність і зручність цих сервісів можна оцінити у більш ніж 3400 пунктах надання фінансових послуг та на інтернет ресурсах.

У вересні 2018 компанія запустила платіжну систему NovaPay (Forpost, до зміни назви), створену без залучення зовнішніх підрядників. Її розробили за рік під потреби логістичного напряму «Нова Пошта». У перший день запуску система обробила 700 тис. Платежів. В результаті «Нова Пошта» змогла скоротити час обслуговування клієнтів майже вдвічі завдяки автоматизації більшості фінансових операцій.

NovaPay сьогодні

  • 43,1% доля ринку внутрішніх грошових переказів*
  • №1 серед українських платіжних систем, створених небанківськими установами*
  • Соціально важлива платіжна система*
  • >194 млн переказів за 2019 рік

* Згідно з даними НБУ, 9 місяців 2019 року

Контакти для ЗМІ: Альона Тимофієва, менеджер зі зв’язків з громадськістю, tymofiieva.a@forpost-system.com

Фінансовий сервіс NovaPay: https://novapay.ua/

Інтернет-еквайринг: https://novapay.ua/ia/